Zápisky z posledných dní…

20170824_141546-1Je leto. U mňa to znamená obdobie, kedy nerobím pomaly nič. Trochu ma to vie desiť, pretože mám strach, že tak pomaly prichádzam o všetko, čo som v zime nadobudla. Akoby to mohlo to teplo všetko odpariť. Neviem ako bude ďalej fungovať projekt. Nechcem sa uponáhľať a rušiť ho, či neviem čo. Ale potrebujem pauzu. Akosi ma to momentálne nenapĺňa tak ako to bolo na začiatku a desí ma to. Zase som sa zastavila u toho, že nechcem písať recenzie. Neviem to tak dobre ako mnohí ostatní knižní blogeri a neviem či chcem vlastne písať recenzie. Baví ma hovoriť o knihách, ale asi nie takto.

Takže projekt nechávam projektom, nech je teraz tak ako je a verím, že sa k nemu vrátim. Možno si pomyslíte, že som strašný človek a u ničoho poriadne dlho nevydržím. Ale máte pravdu. je to tak. Ale zas každý občas potrebuje od vecí pauzu.

Ale teraz k tým lepším veciam. Možno ste si už všimli, že už za mozaikaticha nie je napísané wordpress.com, ale iba com. Áno, konečne som si zaplatila vlastnú doménu! Teším sa z toho ako malé dieťa z hračky, ktorú dostalo pod vianočný stromček. A to všetko vďaka tomu, že som oficiálne invalidná dôchodkyňa. 😀 Keď to takto napíšem, znie to, akoby som bola šesťdesiatročná stará žena. Ale to je jedno. Mne to prinieslo hlavne nezávislosť a to, že si môžem dovoliť pár vecí, ktoré som predtým nemohla.

S tým súvisí aj to, že som natrafila na svojho nového miláčika (a nie, nie je to človek). Kúpila som si nový notebook, konečne. Je to červený Asus. Predtým som sa bála ako to budem vedieť s Win 10, pretože som predtým mávala len Win 7. Ale je to v poriadku, našla som sa v tom a nemám problém. Som nadmieru spokojná aj keď ho mám doma len pár dní. 🙂

Zamýšľam sa však aj nad tým, ako bude pokračovať môj YT kanál. Nemám tu teraz strihací program a neviem či chcem za nejaký platiť, či to bude mať vôbec význam. Možno si dám nakoniec pauzu aj od YT. Koniec-koncov aj tak sa mi nechce natáčať. A už vôbec nie strihať. To je môj večný problém.

Inak mám ale dobrú náladu, pretože plánujem tú prerábku izby a pomaličky sa môžem lúčiť so starým nábytkom a usporiadaním izby. Absolútne neviem, ako si to všetko usporiadam tak, aby som sa v tom vyznala. Ja mávam väčšinou vo všetkom neporiadok, ale ja sa v ňom akosi vyznám. Plánuje sa aj pár dní v Brezne a na to sa teším ešte o čosi viac.

Nedávno sa mi pokazil mobil a musel sa prehrať softvér a tak som prišla o zoznam nápadov na články, ktorý som tam mala uložený. Ale na pár vecí si pamätám, takže si to prepíšem znovu a dúfam, že mobil už bude v poriadku. Ja šikovná som chcela niečo, čo som si myslela, že pôjde jednoducho a nakoniec to tak jednoducho nešlo a vymazala som si aplikácie a úplne pomitvala telefón. Ale už funguje tak ako má. Na druhú stranu, ak by sa mi nepokazil, tak by som nezistila, že má poškodený systém.

A ešte čo sa týka blogu, na niektoré nápady si spomínam, takže ich aj zrealizujem a určite sa tu môžete tešiť na ďalšie články. Musím tiež aktualizovať ciele. A napadlo mi, že by som tu mohla písať každý mesiac také zhrnutie mesiaca, čo sa udialo, čo sa zmenilo a podobne.

Chcem, aby tento článok mal aspoň nejakú pointu, keď sú to také zápisy z posledných dní a z toho, čo sa v mojom živote momentálne deje. Tak môžem článok uzavrieť tým, že život je veľmi rozmanitý a nikdy nevieme, čo nám prinesie. Mne momentálne prináša to dobré a dúfam, že moja nálada takto vydrží ešte veľmi dlho. Lieky ma unavujú, ale hádam budú aspoň zaberať, keď bude treba.

Majte sa krásne zatiaľ. 🙂

 

7 thoughts on “Zápisky z posledných dní…

 1. Som šťastná, že ty si šťastná 😃
  Dúfam, že ťa takáto pozitívna nálada dlho-dlho-dlho neopustí.
  Čo dúfam, PRAJEM ti to zo srdiečka ❤️❤️❤️

  Like

 2. Na WordPress jsem se taky zkoušela přesouvat, vlastní doména zní atraktivně, ač tedy nevím, jestli za to nutně chci vyhodit ty peníze, bohužel na wordpressu mi absolutně nevyhovuje žádný design a fakt, že si ho nejde bez znalosti všech programovacích jazyků změnit mi moc nesedne. Každopádně, snad budeš alespoň ty spokojená, zní to že se ti to hezky rozjíždí, tak hodně štěstí.

  Like

  1. Ďakujem. Ja som blogovala predtým na blog.cz potom na bloggeri a teraz som tu. A som tu fakt spokojná, pretože tie designy sú fakt kvalitné a hlavne responzívne, čo je veľmi dôležité v dnešnej dobe. 🙂

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.