Som zlomená. Vrátim sa na zoznamku? (upravené)

Len pred týždňom som sem písala o tom, ako sa roztápam pri dopisovaní s pánom Y. A dnes som pre vás mala nachystaný článok o tom, ako dokážeme počas života upustiť od svojich ideálov. Dnes však nemám náladu na iné úvahy. Dnes sa chcem len vypísať, pretože pociťujem dosť veľkú bolesť.

Do pána Y. som sa asi zamilovala. Začala som to pociťovať už v piatok. Cítila som sa tak zvláštne, tak ako som sa cítila už predtým, keď som sa zamilovala. Viem, že si väčšina z vás pomyslí, že som sa zamilovala akosi prirýchlo, ale ja som jednoducho taká. Priveľmi rýchlo som sa zamilovala aj do pána G. aj do pána D. Včera som zistila, že to mám asi po ocinovi. Povedal mi: “To prejde. Daj si pivo.” A musela som sa zasmiať. Ja som si myslela, že som sa za tie roky už nejako poučila a už sa nebudem schopná bezhlavo zamilovať. Ale človek sa asi nikdy nepoučí čo sa týka lásky. Opäť si nadávam, že som naivná a hlúpa.

Najprv bol tak milý a už som si skutočne myslela, že som našla niekoho, kto ma bude akceptovať a komu sa budem páčiť, bude ma mať rád. Opäť sa moja intuícia sekla. A poriadne. Pánu Y. som sa snažila pomáhať v ťažkom období, snažila som sa ho počúvať a dať mu pocítiť, že som tu pre neho. Že niekto je na tej druhej strane a počúva. Iba to som chcela a snažila sa.

Dostala som za to vyhodenie z priateľov a nedostala som absolútne žiadne vysvetlenie prečo sme sa odlúčili. Strašne ma to zlomilo, pretože ja som predsa nič neurobila. Len som sa snažila pomôcť. Alebo to je kvôli tomu aká som? Že mám hendikep a psychické problémy? Že som sa dvakrát pokúsila o samovraždu? Keby mi to bol schopný aspoň na rovinu napísať. Bolelo by to, iste, ale takto to bolí ešte viac, pretože neviem dôvod toho náhleho odlúčenia práve vtedy, keď s ním chcem komunikovať a spoznať ho viac a viac.

Mám pocit, že je to aj trochu neslušné takto sa zachovať. Strašne ma to mrzí. Viem, že je v ťažkej situácii, ale ja za to nemôžem, Ja som sa snažila byť oporou. Tak prečo toto? Momentálne mi fakt chýbajú jeho slová.

Som zlomená. A poriadne. Bolí ma to.

Mamka povedala že klin sa klinom vybíja a mala by som sa na zoznamku prihlásiť znovu. Ale neviem či o to vôbec stojím. Bude pre mňa sakra ťažké prestať zbožňovať pána Y. A mám si dopisovať s ďalším, znovu sa zamilovať a skončiť takto. Som fakt strašne naivná. Potrebujem aby ma niekto poriadne prefackal. Asi by som si zaslúžila.

Neviem, či sa chcem vrátiť na zoznamku. Neviem či chcem ale zostať sama. Na jednu stranu je to fajn, pretože nemáte takéto problémy, nemá vás kto sklamať. Ale mám skutočne zostať celý život sama ako prst? Bez kamarátok, bez priateľa… Rodičia pri mne nebudú večne. Som dnes úplne bez nálady.

Som však presvedčená o tom, že ak sa pán Y. o nejaký čas znovu ozve, zase budem zbláznená ako psík do novej hračky. Ak sa teda ozve…

A teraz? Každých desať minút kontrolujem facebook, či mi nepísal na moju stránku ako autorky. A stále nič. Zostalo mi len slovíčko “Zobrazené”, polámané srdce a oči pre plač.

Ak to má byť za to, že som bola oporou, či za to, že som taká, aká som, tak…

.. asi pekne ďakujem.

EDIT: Nakoniec sme si všetko vysvetlili a všetko dobre dopadlo. Mám opäť skvelú náladu a opäť si píšeme. 🙂 Znovu som sa presvedčila o tom, že nič sa neje za horúca. 🙂

2 thoughts on “Som zlomená. Vrátim sa na zoznamku? (upravené)

  1. Chápu, že jsi zklamaná a že je to čerstvé. Ber to tak, že sis zkušenost s panem Y. prožila během pár týdnů. Kdyby ti to udělal po půlročním vztahu, bylo by to horší. Na podobné lidi v životě nejspíš ještě narazíš, ale nevzdávej se. Desetkrát to nevyjde a pak pojedenácté to vyjde. 🙂

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.