Ako ide život… + fotky novej izby

Počúvam si tu Linkin Park, mám v sebe trošku smútku, kopec zúrivosti a hnevu a zároveň mám celkom dobrú náladu. Tak si vyberte. 😀 Vrie vo mne krv, ale snažím sa to nejako predýchať a tak sa celý deň venujem práci. Konečne som sa pustila do vecí týkajúcich sa projektu Podporujme slovenských autorov. Povedala som si, že je na čase niečo s tým robiť, pretože by bola sakra škoda, keby projekt zanikol. Myslím, že to bola celkom dobrá myšlienka a tak by mi za tým bolo smutno. Spamätala som sa aj vďaka správy od mojej vydavateľky. Týmto jej ďakujem.

Plánujem sa vrhnúť aj do písania knihy a napísať vám o tom niečo. V poslednej dobe som na to nemala vôbec čas ani chuť. Lúčila som sa s pätnásť rokov starým nábytkom v mojej izbe a zároveň som tŕpla aby skladanie nového nábytku šlo pekne ako po masle. Takže trochu smútku i stresu dokopy.

Teraz si však sedím vo svojej novučičkej a krásnej izbe (ešte aj susedky prišli pozrieť a veľmi sa im páči – to viete dedina… 🙂 ). Samozrejme mám pre vás aj pár fotiek. 🙂

Vyzerá to parádne, som strašne rada, že to vyšlo. Začiatok tohto týždňa nebol veľmi prívetivý, ale zase mi doviezli poslednú vec – posteľ a tak som sa mala aspoň z čoho tešiť. Posteľ je tak skvelá, že som v stredu vstávala až o pol druhej poobede. 😀 Vôbec som nemala náladu vstať.

Najviac sa teším z knižnice a písacieho stolu. Môj predošlý písací stôl bol extrémne malý, takže sa tam sotva vtesnal môj krásny červený Asus a tlačiareň a už som nemala vôbec miesto na písanie či kreslenie. Teraz mám toľko miesta, že neviem čo s ním. 😀 A v knižnici tiež. Knihy mám zoradené podľa žánru. Takisto sa pokúšam zažehnať čitateľskú krízu. Kúpila som si knihu Margaret Raven od Barbory Šedíkovej a začala som ju čítať (zatiaľ je to super), takže dúfam, že aj kríza pôjde do čerta. 🙂

Musím nejako prehlušiť tú zúrivosť. Mám chuť kričať ako o život. Ísť tak niekde strašne ďaleko a vyrevať tam všetko čo by som najradšej niekomu napísala. Takto to môžem jedine dusiť v sebe a napísať do denníku. Mám také nervy, že by som najradšej niečo rozbila. Vie to naštvať, keď niekto, kto o vás nevie absolútne nič, začne tvrdiť, že ja neviem absolútne nič o živote. A ostatné veci, ktoré ma včera večer vytočili tak, že som nemohla ani zaspať.

Ale to je jedno. Viete čo? Momentálne kašlem na všetkých chlapov, zostanem sama, nebudem tlačiť na pílu, keď to má prísť, tak to príde, momentálne je moja priorita projekt, blog a kniha. Zostávam sama a myslím, že tak mi je aj tak najlepšie. A pocity osamelosti proste nejako zaženiem a hotovo.

Už len hypnotizujem hodiny kým príde mamina z práce, aby som jej mohla všetko vyrozprávať, pretože ona je jediný človek, ktorému môžem povedať fakt všetko. Najlepší človek pod slnkom.

A čo som ešte chcela…? Teraz mi to nenapadne. 😀 No nič, majte sa krásne a nenechajte sa nikým vytočiť tak ako ja. 🙂 Pekný sviatočný deň!

Vaša momentálne zúrivá, trochu smutná a zároveň v pohode, Elizabeth.

7 thoughts on “Ako ide život… + fotky novej izby

  1. Izba vyzerá super 🙂 Čo sa týka projektu, dúfam, že nezapadne prachom. Videla som tvoj príspevok, že hľadáš recenzistov a uvažujem o tom, ale zatiaľ neviem ako to budeme mať v škole, to zistím asi až koncom mesiaca. Takže držím palce 🙂

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.