Snažím sa myslieť pozitívne, usmievam sa. Žijem.

Je nedeľa, celkom príjemný deň. Vonku svieti slniečko, je tam celkom príjemne teplo. Cítim sa dobre. Putujem životom, je mi fajn, a hovorím si, že nie je až taký zlý. Čaká ma síce niečo pomerne negatívne a nie veľmi potešujúce, ale snažím sa nedovoliť tomu, aby ma to veľmi ovplyvnilo a pokazilo moje snaženie o pozitívne myslenie. 

Dala som si taký nepísaný záväzok, že budem myslieť pozitívne. A ono sa mi to celkom darí. Verím tomu, že keď myslíte pozitívne, tak váš život môže byť lepší. A tak sa snažím. A život je teraz celkom fajn.

V stredu idem do Bratislavy. Moje výsledky z endokrinológie nedopadli dobre (ja viem, že toto odporuje tej predchádzajúcej myšlienke, ale život musí priniesť trápenia, aby ste mohli byť silnejší) a tak musím ísť na nejaké testy. Mám z toho strach, ale ako som už písala, snažím sa nedovoliť tomu, aby ma to negatívne ovplyvnilo a pokazilo mi to náladu. Viem, že budem vyklepaná a že budem mať strašný strach, ale všetko prejde a bude to dobré.

Dokonca som si zohnala krásne tričko s pozitívnym posolstvom. Môžete ho vidieť vpravo na instagrame. Toto pozitívne myslenie som sa naučila od mamky a od starkej (teda z mamkinej strany). Ony dve sú najlepším príkladom pozitívneho myslenia. (Mám vás obe rada. ❤ )

Dnes som upiekla perník a dúfam, že bude dobrý. Teraz chladne. Neviem prečo, ale pečenie ma baví. Veľmi. Ale varenie vôbec. Neviem prečo to tak je. Prednedávnom som piekla muffiny.

No a chcela som vám napísať aj o tom čítaní, ktoré som mala minulý týždeň v nedeľu. Bolo to prekvapivo celkom fajn. Pri čítaní som sa zasekla, no len raz. Rozplakala som ich tam ukážkou z Odtieňov dúhy. Dostala som kyticu tulipánov a vynikajúci zákusok a čaj. Možno budem prezentovať aj na jarmoku, ktorý u nás býva. V apríli sa chystá uvedenie Odtieňov dúhy do predaja. Pracovala som dovčera na plagáte a strašne sa na to teším. Som nakoniec rada, že to vyšlo na apríl, pretože už bude teplučko a bude to fajn.

Mimochodom, zaznamenali ste zmenu záhlavia? Páči sa vám to? Viem, nie je to dokonalé, ale strašne sa mi to pozdáva a dlho som niečo takéto chcela mať. Samozrejme som nechcela kopírovať z internetu, a tak som sa rozhodla, že si to nakreslím sama. A fakt sa mi to páči. To orezanie mohlo byť lepšie, ale never mind.

Venujem sa samozrejme aj projektu, som na pošte pečená-varená, lebo stále odosielam nejaké balíky recenzentom, ale nech. Ja sa rada prejdem. 🙂 Uzavrela som hľadanie redaktorov, pretože zatiaľ ich je tam dosť aktívnych, takže to zatiaľ stačí.

Facebook zrušil prieskumníka, takže sa z toho teším, že sa obsah mojich stránok dostane medzi ľudí a nie len medzi tých, ktorím nevadilo neustále sa preklikávať. Nuž, okomentovala by som aj dianie na Slovensku, ale bolo by to na dlho a použila by som asi nie veľmi pekné výrazy. Napíšem len toto: Som za slušné Slovensko, nedôverujem vláde. A útok na Janka Kuciaka považujem ako útok na demokraciu. Toť vše, čo k tomu napíšem.

A jedna potešujúca správa – z Martinusu ku mne putuje päť kníh aj s martinusáckou taškou! Teším!!! 😀 A čoskoro vám napíšem aj ďalší diel Prečítala som…  Avšak neviem čím to je, ale blogu sa venujem akosi pomenej než predtým. Tento článok som plánovala už vo štvrtok. Lenivosť level 1000. 😀

Nuž, a to je asi všetko, čo som teraz chcela napísať. Majte sa krásne, držte mi v stredu palce (však možno niečo dovtedy napíšem… ale nič nesľubujem), nech to všetko zvládnem.

Peknú nedeľu prajem. 🙂

4 thoughts on “Snažím sa myslieť pozitívne, usmievam sa. Žijem.

    1. Neviem ešte kde kedy budú ďalšie čítania. Ale chystám sa písať do niekoľkých knižníc v tomto kraji. 😊 Ak by sa niekde niečo podarilo tak o tom budem určite informovať. 😊

      Like

  1. Pozivitní myšlení je obtížné, ale stojí za to. Snažím se myslet pozitivně, ale ne vždy to jde – teda alespoň v prvních okamžicích. A hlavně, ať testy dopadnou dobře, drž se 🙂

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.