Jarný článok o živote

20180327_112442

Eh… plánovala som článok na utorok. Plánovala som ho aj na štvrtok. A dnes je…? Piatok. No paráda… Ale dobre, mám výhovorku. Dobrú výhovorku. 😀

Celý týždeň som strávila písaním a upravovaním mojej tretej knihy. Včera sa môj rukopis vzal a putoval internetovými vodami do vydavateľstva. Povedal mi, nech už sa v tom nerýpem, lebo to nedokončím ani do Vianoc. A tak si zbalil svojich pár “švestek” a vybral sa na cestu. Osobne som strašne zvedavá, ako to dopadne, pretože som sa rozhodla skúsiť iné vydavateľstvo. Cítim trochu strachu, no nestrácam nádej. Som i trochu nervózna, i keď majú na posúdenie rukopisu dva mesiace. A to má kto vydržať? 😀

Ale hej, keď dokončíte knihu a pošlete ju vydavateľstvu, tak sa musíte zmieriť s faktom, že váš život bude obsahovať hlavne čakanie. Budete čakať na odpoveď vydavateľstva, na korektúru, na obálku na vydanie… Proste stále len čakáte. Ale stojí to za to.

Nuž a okrem toho som robila veci pre projekt a včera som začala s výrobou záložiek na UKP Odtieňov dúhy. Už som to plánovala dávnejšie a len teraz som sa k tomu dokopala cez to písanie a to všetko. Mám vyrobenú jednu. Z dvadsiatich. Dúfam, že to stihnem. No asi si to nechám vytlačiť, pretože už včera po kreslení tej jedinej záložky som bola K.O. a moje oči plakali a boleli.

Okrem toho mám rozčítané tri knihy a ani na jednu nemám chuť. A rozhodla som sa, že predám pár kníh z mojej knižnice na Čarovnej poličke. Takže uvidím. Inak je život fajn, i keď dnes som taká nijaká.

Včera som bola od jednej v noci hore, dnes som zas spala do jedenástej. Okrem toho som si dala do cieľov, že chcem ísť za kamarátkou. Rada si píšem s Nikol Seven a máme toho dosť spoločného. Nikdy som si s nikým nerozumela tak dobre. Takže dúfam, že sa mi raz podarí sa za ňou dopraviť a stretnúť ju, pretože ju považujem za fakt dobrú kamarátku. Píšeme si len pár mesiacov, ale aj tak.

Inak zaregistrovali ste tie správy o Facebooku? Celkom strašné. Osobne sa mi Facebook až tak nepozdáva. Najradšej momentálne používam Twitter a Instagram. Ale najviac Twitter. Facebook používam najviac kvôli propagácii. A čo sa týka komunikácie, tak aj tak používame všetci Messenger.

A ešte jedna vec: začala som cvičiť! Nie, nie kvôli tomu aby som schudla. Rodičia prišli s cvičením Päť Tibeťanov. A tak som aj ja začala a je to fakt super. Snažím sa cvičiť každý deň, okrem včerajška, lebo som bola fakt unavená.

No a dávam si aspoň dva týždne pauzu od písania kníh, takže sa budem venovať najmä blogu a projektu. Chystám nejaké články o písaní a tiež o veciach, ktoré ma robia šťastnou a pár úvah.

A do UKP zostáva necelých 13 dní! Tak sa na to teším. Ak prídete tak je pre vás prichystaný aj hosť, ktorý mal v knihe tiež priestor. Takže príďte.

Nuž, to je z tohto vykecávacieho článku všetko. Dúfam, že keď už mám od písania kníh pauzu, tak sa mi podarí splniť svoje plány a budem publikovať v utorok a štvrtok. A v nedeľu snáď.

Majte sa krásne.

5 thoughts on “Jarný článok o živote

 1. Uži si ukp, záložku som videla na fotke a vyzerá krásne 🙂 Inak gratulujem k dokončeniu rukopisu, verím, že to dobre dopadne a som zvedavá na novú knihu 🙂
  Inak čo máš na mysli ohľadom správ a FB? Keďže si nespomenula nič viac, tak neviem, ja som nezaregistrovala nič nezvyčajné 😀 Teraz neviem či ma niečo obišlo alebo sa mám na niečo pripraviť 😀

  Liked by 1 person

 2. Doufám, že vydavatelství napíše nějakou kladnou odezvu, budu držet palečky! Záložku jsem viděla na tvém IG tuším a opravdu se mi líbila. Facebook už taky moc nepoužívám. Jsem tam prakticky jen kvůli propagaci a skupině ohledně školy.
  A s tím cílem, jsi mě neskutečně dojala a potěšila! Doufám, že nám to jednou vyjde! 🙂

  Liked by 1 person

 3. Na UKP Odtieňov dúhy sa teším aj ja. A tiež sa neviem dočkať aj tvojej tretej knihy. Už nech ju mám v rukách 😆. Užívaj si teraz voľna a regeneruj sivú kôru mozgovú na ďalšiu knižku 😉

  Liked by 1 person

 4. Držím palce s knížkou, jsi šikovná! 🙂 Tibeťany, tak to je pro mě hodně velká nostalgie. Pamatuji si, že když mi bylo asi 5, tak je děda pořád cvičil a já nechápala, co to ty tibeťany jsou 😀 Mně připadá celkově, že Facebook není už tolik oblíbený, já mám osobně nejraději Instagram, ale Twitter používám také 🙂

  LENN

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.