TOP 9 (malých) radostí: Apríl 2018

top9

Zajtra je posledný aprílový deň. U nás sa bude stavať mája, takže blízko domu bude vyhrávať hudba, zatiaľ čo ja budem v posteli čítať knihu. Vždy to tak je. 🙂 Nuž, ale teraz som tu preto, aby som zosumarizovala celý tento mesiac. Bol dosť ťažký. Veľmi ťažký, ako ste možno mohli čítať v mojej mini próze “Život v jednom dni”. Ale priniesol aj krásne momenty.

Zážitok

Naj zážitkom bolo určite UKP Odtieňov dúhy. Áno, bola som mierne sklamaná z účasti, ale aj tak to pre mňa veľa znamená a som rada, že sa to uskutočnilo. Krásne zážitky boli aj tie, keď som si dala svoju obľúbenú kávu. Mám taký pocit, že s každým ďalším hrnčekom kávy som na nej ešte väčšmi závislá. 😀 Nuž a s tým sa spája aj to, že som si v obľúbenej kaviarni vzala kávu zo sebou a vypila si ju na lavičke pod korunami stromov. Práve v to ráno mi to bodlo, pretože som bola zničená a smutná.

30710480_1805518842837613_9025339779260088320_n

Kniha

Tento mesiac sa hanbím. Prečítala som jednu knihu. Mám rozčítané štyri. Prečítala som jednu. 😀 No a tou knihou bola Mŕtve dievča neklame od Jaya Ashera. Nečítala som najmä preto, lebo som mala málo času a ten čas, čo som mala sa diali iné veci, ktoré mi nedovolili sústrediť sa na čítanie. Áno, čítanie býva únikom z reality, no mne sa absolútne nedalo sústrediť. Ale momentálne čítam Spútaní časom od Martina Repu, k tomu mám rozčítanú Vesmír na pleciach od Jennifer Niven a tie dve, čo som vám spomínala ešte minule – HP 2 a Trihlinu. Hanba mi.

Pieseň

U tohto teda celkom váham… Pretože stále rada počúvam Fix you. K tomu sa pridala jedna nádherná klavírna pieseň a Say something od A Great Big World a Christiny Aguilery. Táto pieseň mi pomohla. Fakt. Pustila som si ju naplno, spievala spolu s nimi a tým spevom zo mňa odchádzal všetko stres a bolesť. Je taká smutná, ale pomohla mi. A aj ten môj falošný spev. 😀

Fotografia

Tak teraz vyberám moje selfie. Kúpila som si kvetovanú čelenku, pretože som túžila po fotke s takým niečím. A tak sa mi taký “sen” splnil. Ale aby to nebolo len o mne, tak vám sem dávam aj fotku Lakyho, ako spinkal, keď som poprávala posteľ a zakryla ho dekou. Je to moje zlatíčko, i keď je to potvora. Moja krásna malá, ušatá, milovaná potvorka. 🙂

Kresba/maľba

Keďže som poriadne nemala čas na čítanie, tak ani na kreslenie. Ale ak by sa počítala tvorba záložky, tak OK. Tvorila som ju práve pre UKP. Asi päť alebo šesť ich je už zabraných, ale ešte mi stále zostávajú, takže mi stačí napísať do kontaktného formuláru, ktorý nájdete po prejdení myšou na kartu O mne. Ale dám vám naň odkaz TU.

zalozkaOD

Čriepok z Twitteru

Ako čriepok z TT je tu moja perla. Minulú noc som nemohla zaspať a tak som sa chvíľu hrala slovnú hru. Krásne mi tam vychádzalo slovo MINÚTA, ale bohužiaľ tam nebolo dlhé Ú, iba krátke. No a ja som namiesto toho, aby som si povedala: “Škoda, že tam nie je dlhé Ú” povedala toto:

TT

Nákup

Kúpila som si vytúženú rifľovú bundu a som za ňu strašne rada. No a okrem toho samozrejme knihy. Tento mesiac som skúsila nakúpiť na Čarovnej Poličke. A tak mám doma niekoľko kníh, ktoré som dlho hľadala a našla ich až tu. Mám z nich radosť. Koniec-koncov, môžete ich vidieť v mojom najnovšom videu.

Aktivita

Tento mesiac jednoznačne viedol projekt. Presúvala som články na vlastnú doménu a to dalo zabrať. K tomu samozrejme nesmeli chýbať ďalšie veci ohľadom toho. Písala som pomenej, pretože som mala po dopísaní Medzi riadkami pauzu, no tento týždeň som začala s písaním nového príbehu s pracovným názvom Decembrová sedmokráska (viem, že tak sa volá aj moja báseň, ale k tomu príbehu sa to hodí).

Ostatné

Nuž, podarilo sa mi zverejniť nové video, ktoré máte vyššie, a tak si opäť aktivujem predplatné KineMasteru (program na strihanie na tablet). Chcela som aj program na strihanie pre PC, ale zisťujem, že sa mi práve najlepšie strihá práve na tablete. Čoskoro budem natáčať nové video. No a k tomu, ako som už spomínala, to bol veľmi stresový mesiac, ale napriek tomu v ňom boli veľmi príjemné momenty s rodinou. A samozrejme K Á V A. 😀

Aký bol váš apríl? 🙂

 

 

One thought on “TOP 9 (malých) radostí: Apríl 2018

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.