Top 9: Jún 2018

Ďalší mesiac je za nami. Rok sa prehupol do druhej polovice ani neviem ako. Prvá polovica tohto roku nezačala veľmi prívetivo, ale i tak verím, že tá druhá polovica bude pozitívnejšia. Každopádne jún bol celkom pekný mesiac. Priniesol trochu toho trápenia, ale oproti tým predchádzajúcim mesiacom bolo toho krásneho a pozitívneho oveľa viac.

Zážitok

Top zážitkom tohto mesiaca je rozhodne stretnutie so Sonyou. Bolo to skvelé a už sa plánuje ďalšie stretnutie, takže sa veľmi teším (dúfam, že sa to nepokazí a vyjde to). Bolo to pre mňa veľmi príjemné a veľmi ma to potešilo.

35963592_2075095559377976_3326763332542660608_n

Kniha

Fú, teraz to bude ťažké vyberanie. Prečítala som štyri knihy: Mračná Urdisu od Viktórie Drgoncovej, Hľadá sa Audrey od Sofie Kinsella, Dievča, ktoré čítalo v metre od Christine Féret-Fleury a nakoniec Mlieko a med od Rupi Kaur. Ale asi top bola pre mňa Mlieko a med. I keď Dievča, ktoré čítalo v metre tiež… Hm, fakt ťažké rozhodnutie. Prečítajte si obe, stoja za to. 🙂

35066210_2068357386718460_8854211269821988864_n

Pieseň

Tiež ťažké vyberanie, lebo tento mesiac som si obľúbila viac piesní. Ale ako top vyberám… Leave A Light On od Toma Walkera. Je to úžasná pieseň. Rada si ju spievam, púšťam a proste sa mi páči.

Fotografia

Zas sa neviem rozhodnúť pre jednu, takže vyberám dve. Jednu so starkou a s mamkou, ktorú sme si fotili nedávno. A moje selfie s kávičkou. S tou najlepšou na svete. 😀 Dúfam, že sa mi raz podarí si fotku so starkou vytlačiť a dať si ju do fotokoláže, ktorú si plánujem kúpiť.

Kresba/maľba

Zas nič. Už som včera aj čosi rozrobila, ale nakoniec som to zhužvala a zahodila do koša. Kreslenie mi teraz fakt nejde.

Čriepok z Twitteru

Ako možno viete, svoj starý účet na Twitteri som zrušila. Založila som si nový s tým, že tam budem pridávať minibásne pod hashtagom KvetyDuše. A okrem toho možno pár čriepkov zo života, ale najmä Kvety Duše. Tak vám sem hodím jeden z obrázkov, ktorý ste mohli vidieť aj na IG.

kvety-duse2

Nákup

Áno, nakupovala som. 🙂 Kúpila som si selfie tyč. Okrem toho štyri knihy – hoci som plánovala dve. 😀 Okrem toho som si založila vernostnú kartičku do Panta Rhei. A tiež krásne šaty. No, bez nákupov to nejde. 😀

Aktivita

Málo som toho spravila, to poviem úprimne. Ale začala som sa opäť viac venovať písaniu poézie. Okrem toho robím súťaže na projekte a trošku sa snažím aj tomu blogu venovať. No a viac hrám hry ako robím niečo produktívne. 😀

Ostatné

Nuž, teraz riešim to, že uvažujem o nadstavbe. Ehm, vraj som dobrá v masírovaní. A ja mám v sebe ešte túžbu ísť študovať. Ale ísť na výšku sa bojím. Cestovanie a toto všetko. Ale toto by som mohla študovať v Skalici a myslím, že by ma to i bavilo. Mohla by som načerpať mnoho inšpirácie a čo je tiež dôležité (ak by som tú školu dokončila), tak by som si mohla aspoň trochu privyrobiť. Pôjdem asi na stretnutie na školu ohľadom môjho hendikepu, lebo neviem, ako by som zvládla časť talentoviek. Takže či by sa to nedalo nejako spraviť, aby som mohla i tak ísť študovať.

Tak, taký bol môj jún. Rozmanitý a krásny. Aký bol ten váš?

 

2 thoughts on “Top 9: Jún 2018

  1. ❤ Trés jolie 🙂 Teším sa, že si mala taký dobrý mesiac a pevne verím, že budúci bude ešte lepší :3
    Ja som si pošahala včera blog a navyše mi to je šumafuk, skrátka večery, ako (ne)majú byť! Skúsim ešte raz na WP.com a ak to skazím i tam, blogovanie zabalím a nebude to žiadna škoda. Nuž, možno by som aspoň konečne niečo vydala, ach.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.