Top 9 (malých) radostí: September 2018

Veru tak, september sa pomaly končí. Tento celý rok neskutočne rýchlo uletel. Pripadá mi to ako včera, keď som písala prvú top deviatku. A zrazu je do konca roka už len pár mesiacov. O mesiac aj čosi mám narodeniny. Fakt to neskutočne letí. Ale dnes som tu, aby som zhrnula september. Bol rýchly, zvláštny, no na druhú stranu celkom v pohode.Tak poďme na to.

Zážitok

Najzaujímavejším zážitkom boli talentové skúšky, ktoré som absolvovala celkom zbytočne. Avšak strávila som vďaka tomu celý deň s mamkou a také dni ja milujem. A samozrejme nesmiem zabudnúť zmieniť stretnutie so Sonyou. Síce som sa dlho nezdržala, lebo som bola tak unavená, že som sotva stála na nohách, ale aj tak to bolo fajn. A už sa teším na ďalšie stretnutie, ktoré chcem zrealizovať začiatkom októbra. 🙂

41585436_2147705388783659_3564721915358609408_n

Kniha

V septembri som prečítala štyri knihy: HP a tajomná komnata, Slivky v čokoláde od Lenky Hrubovej, Nesmieš povedať od Zdenky Wenzlovej Švábekovej a Úlomky ženy II. Top je rozhodne Harry Potter, ale aj Nesmieš povedať bola skvelá.

Pieseň

Tento mesiac neviem prestať počúvať zvláštnu, ale úžasnú pieseň In my mind od Dynoro a Gigi D’Agostino. Je to tak chytľavá pieseň, že to neviem prestať počúvať a spievať si to. Milujem ju.

Fotografia

Vyberám dve. Lakyho, ktorú som fotila, keď bola začiatkom septembra u nás búrka a on sa veľmi bál, tak sa strčil do poličky ku knihám v jednej izbe. A tá druhá je z tohto týždňa, keď som si kúpila krásnu bundu a mamina ma v nej musela vyfotiť. Vraj mi to strašne pristane, tak ma musela “cvaknúť”.

Kresba

Áno, kreslila som a chystám sa na ďalšie obrázky. Ale najviac sa mi páči asi kresba, ktorú som nazvala Fázy mesiaca. Veľmi sa mi páči a myslím, že sa celkom vydarila presne tak, ako som to chcela.

Fázy mesiaca

Kúsok z Timeline

Na Twitteri som nebola dlho a moc ma to tam ani neláka. A tak som sa rozhodla nahradiť túto sekciu kúskom z FB Timeline. A v septembri som zdieľala túto blbosť – zmenilo mi to farbu vlasov a namaľovalo. 😀 A moji priatelia mali vybrať, ktorá farba vlasov mi sedí najviac. Čo by ste povedali vy?

top9

Nákup

Tento mesiac som si kúpila úžasné topánky, ktoré totálne milujem a najradšej by som ich nosila aj keď idem s Lakym von. 😀 Okrem toho som si kúpila päť kníh. 🙂 Takže mám radosť. Kúpila som si Nad priepasťou od Márie Havranovej, ktorá pôjde čoskoro ďalej, pretože som ju obetovala pre PSA (ale ja si ju kúpim znovu), potom Úlomky ženy II., Slivky v čokoláde, Keby zavolal a Život je ľahký, nerob si starosti.

20180906_144202.jpg

Aktivita

Klasika – projekt, kreslenie, pečenie. A tak. A kopa prokrastinácie.

Ostatné

Najpodstatnejšia vec: vydávam tretiu knihu! Ešte to nebude Medzi riadkami, ale Na krídlach noci, čo poznáte ako poviedku Denník Anjela Smrti. Ak ste teda sledovali aj môj blog ešte na blog.cz. Ale aj ak ste tú poviedku čítali, príbeh bude trošku iný. Končí inak ako poviedka. A inak sa každý deň nevyhnem chvíli depkárenia, ale tak nejako to zvládam. 🙂 Čo mi iné zostáva, však?

mock01

Aký bol váš september?

podpis

10 thoughts on “Top 9 (malých) radostí: September 2018

 1. Čo sa vlasov týka, v čiernovlasej verzii na mňa pôsobíš ako nejaká moderátorka v TV – krásna, uhladená, jednoducho tip top:) Rozhodne vedie toto farebné prevedenie:) (aspoň podľa mňa)
  Inak topánky sú naozaj krásne, také príjemne retro a zároveň nadčasové.super voľba
  Na knihu sa veľmi teším. Kedy príde na pulty kníhkupectiev?:) btw obálka je neskutočná, veľký palec hore za grafiku :))

  Liked by 1 person

 2. Súhlasím s tou čiernou. Sekne ti tam 🙂
  Tie topánky si mala, keď si tu bola, nie? Sú zaujímavé, hoci nie môj štýl. A vôbec, ešte som ti nepovedala, že ti gratulujem ku knihe, si skvelá *_* Skoro by som aj závidela, ale nie je to pekné, preto to nerobím 😀
  A pokiaľ ide o randez-vous, dúfam, že budem funkčná. Momentálne mi je už niekoľko dní permanentne na hodenie tyčky, to je asi, ako som písala na IG/FB, psychosomatického pôvodu, ale celkovo sa cítim choro :-/ A ešte k tomu ma príšerne bolia kríže, lebo mám krámy, nezabi potom dakoho :D:D Tož sa pokúsim dať sa čo najskôr dokopy, nech sa môžeme stretnúť :3 (V súčasnosti by som sa ale zrejme rozplakala, ako mi je stále psych. blbo a vzápätí sa povracala, no to by si už v živote nedošla :D)

  Liked by 1 person

 3. S farbou vlasov si zaujímavá na všetkých troch fotkách. Keby si chcela zmeniť image, tak môžeš skúsiť všetky aj radikálny blond 😘 Pesničku som si obľúbila aj ja 😊 je super. Na knižku sa teším, ako by bola tvoja prvá 🤣. Depkárenie máme asi v rodine, aj ja, aj ja😔

  Liked by 1 person

  1. Keby som mala aj taký vyretušovaný ksicht ako na fotke, tak by som aj do blond išla. 😀 😀 Keby bolo zaručené, že mi to bude sedieť tak ako na fotke. Ale realita by bola iná. 😀

   Like

 4. Já jsem určitě za černou barvu vlasů! 🙂 Taky jsem ten typ, kterému by blond neslušela. Párkrát jsem se už málem nechala zviklat názory, že ve tmavé člověk může vypadat starší, ale myslím si, že můj případ to není. Harry Potter je super, Tajemná komnata je můj nejoblíbenější díl. 🙂

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.