Októbrové zápisky zo života

Ahojte, milí moji čitatelia. Od posledného článku, čo bola Top 9, ubehlo veľa času. Moja aktivita nebola veru dobrá. A už po stý krát si vravím, že sa polepším. Je toho veľa. Nie že by som nemala na blog čas, ale skôr som nemala chuť a žiadnu motiváciu. Často som si hovorila, že by som chcela písať článok, ale vstať, sadnúť si na stoličku k notebooku, otvoriť WordPress a písať, bolo pre mňa akosi veľmi namáhavé a nedokázala som sa k tomu dokopať.

Nuž, verme, že teraz sa mi to podarí prelomiť.

Hoci mám v konceptoch jeden článok už asi dva mesiace, tak som sa rozhodla písať o svojom živote, pretože sa s vami chcem podeliť o rôzne veci, ktoré sa dejú, alebo diali.

Prvá vec – e-kniha Na krídlach noci sa už spracováva a bude potom dostupná aj na Martinus.sk. Teším sa na to, hoci sa priznám, že o niečo viac sa teším na tú tlačenú verziu. 😀 I tak si však veľmi vážim to, že to bude aj vo formáte e-knihy, pretože ešte žiadnu na konte nemám a aspoň bude možné zaujať viac ľudí – aj tých, ktorí majú radšej elektronické knihy. No i tak sa teším na to, keď ju vezmem do rúk vo fyzickej forme a ovoniam. 😀 Môj zvyk. 🙂

Čo sa týka nálady, tak som na tom v podstate dobre, až na priveľa stresov. Ale o tom sa nechcem rozpisovať. Stačí že mi z toho padajú vlasy a som vyhádzaná. Ehm, nechajme to.

Skvelá vec, ktorá mi pribudla je nový mobil. Moje LG K8 už akosi nechcelo spolupracovať a navyše ma neustále hneval so svojou miniatúrnou internou pamäťou. A tak som si včera bola u operátora po nový mobil. Vybrala som si Honor 7A a neustále si ho prezerám, lebo sa mi dizajnovo veľmi páči. Ale aj tým aký je. Klopem na zuby, keď píšem, že snáď dlho vydrží. A už som si objednala aj kryt, dosť sa naň teším. 🙂

“Jedeme dál!”

Ohľadom písania… som na bode mrazu. Začala som s novým príbehom, ktorý podľa mňa má potenciál. Opísala som ho aj mamine a ona vraví, že to rozhodne mám písať, ale ja sa k tomu akosi neviem dokopať. Momentálne ma viac baví kreslenie ako písanie. A to je na druhú stranu trošku škoda.

Keď sme z toho kreslenia: je šanca, že budem svoje abstrakcie predávať cez jednu super stránku. Ale ešte vám k tomu viac nepoviem – podstatné info sa však určite neskôr dozviete. Pripájam aj galériu hotových obrazov, aby ste sa pozreli, čo teda vlastne tvorím, keď nie som schopná písať… A chystám sa na jednu veľkú prácu, ale chýba mi materiál, takže to musí chvíľku počkať.

Opäť je tu šanca, že pôjdem na Bibliotéku. Ak sa nič nepokazí, tak tam budem. Mamina ide opäť so mnou, takže aspoň na mňa niekto dozrie, keď budem z toho množstva kníh nepríčetná (Alebo z toho množstva ľudí? Ktovie.). S tým súvisí aj to, že by som si chcela dať vyrobiť zopár odznačikov pre PSA, aby som trošku reprezentovala a možno trošku upútala pozornosť, že: “to ja som tá, čo za tým všetkým stojí!” 😀 Znie to narcisticky, ale tak čo. Reprezentovanie musí byť.

No a ešte jedna vec: ak sa mi podarí, tak si chcem tento rok kúpiť svoj vysnený polaroid. Túžim po ňom už asi tri roky. Pevne verím, že sa mi to podarí v decembri. Aj keď sa obávam toho, že… vlastne nič. 

A to je asi tak všetko, čo som mala na srdci. Nemá to asi nejakú veľkú hodnotu tento článok, ale pre mňa je to jednoducho októbrový výkec. 🙂

podpis

 

 

Zdroj prezent. obrázku

2 thoughts on “Októbrové zápisky zo života

  1. Výkecy sú náhodou super :3 Tiež sa na jeden chystám, zanedbávam to tam u seba.
    Na knihu sa TEŠÍM!!! Moc, moc, moc! A budem chcieť od teba venovanie do nej :3
    Čo je zač ten mobil, netuším, snáď mi ho ukážeš 🙂 Kresby sú cool! Ja by som na to nemala trpezlivosť, ani byľku výdrže 😀 A tak. Uvidíme sa!

    Like

  2. Neboj na biblioteke ťa ustrážim, snáď 😊 Rozmýšľam, že si ťa uviazem na špagátik a tak ťa budem mať pod kontrolou 😁 Kresby sa mi veľmi páčia. Tak len maľuj. Držím palce.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.