Top 9: Október 2018

Posledný októbrový deň. Halloween. Aj keď ja som z tých, čo berú viac Dušičky, ale i tak sa mi páči myšlienka Halloweenu. Ale posledný deň v mesiaci je aj deň na zhodnotenie celého uplynulého času. V mnohých ohľadoch bol október fajn. V tých ostatných – takisto mnohých – bol smutný. Ale dnes sa nebudeme zaoberať ničím smutným – beriem len to pozitívne. 🙂

Zážitok

Stretnutie so Sonyou, spustenie predaja e-knihy. To sú asi najsilnejšie zážitky z tohto mesiaca. So Sonyou sme sa mali stretnúť ešte začiatkom októbra, ale vyšlo nám to o niečo neskôr. Ale ten čas strávený spolu bol super. Káva, pizza a menšie nákupy. 🙂 Proste fajn.

44444012_2164528677101330_7781030832407314432_n

Kniha

Ja si poriadne ani nepamätám, čo som vlastne prečítala a koľko toho bolo. Ahá, už viem. V prvom rade som prečítala dve básnické zbierky Pocity (Jozef Kolibecký) a Láska na križovatke (Zuzana Volentierová). Pocity ma sklamali, ale Láska na križovatke to trochu napravila. No a okrem týchto dvoch zbierok som prečítala skvelú knihu Nevyslovené od slovenskej autorky Kristíny Ježovičovej. Určite o tom budem v blízkej dobe písať na projekt.

Pieseň

Tento mesiac vo mne najviac zarezonovala pieseň Shallow od Lady Gaga a Bradleyho Coopera. Nevidela som ten film (Zrodila sa hviezda), ale tá pieseň je jednoducho úžasná. Už viem text takmer naspamäť.

Fotografia

Vyberám dve fotografie. Jednu jesennú, keď som šla k psychiatričke. Milujem jesenné lístie a neodolala som – musela som fotiť. 🙂 Navyše som potrebovala vyskúšať možnosti fotoaparátu na novom mobile. A tá druhá fotka je fotená pred pár dňami. Potrebovala som nejakú fotku do autorského profilu. A tak ma mamina cvakla, keď som písala. Akže písala. 🙂

Kresba

Áno, aj tento mesiac som kreslila. Urobila som jednu na objednávku, a k tomu ešte ďalšie tri. Výber je pomerne ťažký. Avšak nakoniec volím Život. A založila som si stránky pre portfólio mojich obrázkov. Áno, Elizabeth musí byť všade. 😀

Život

Kúsok z Timeline

Nedá mi sem nedať (to znie zvláštne) obrázok od Dark Side of Žika. Akoby to bolo z mojej hlavy. 😀 Čo myslíte vy – je to pravda?

timeline

Nákup

Nuž, v prvom rade nový mobil. To je asi najlepšia časť mojich nákupov. Okrem toho som si kúpila novú deku a také drobnosti. Nič veľké – okrem toho mobilu, ktorý mám k paušálu. 🙂 A dostala som od mamky k narodeninám, ktoré mám na budúci týždeň voňavku a hodinky.

Aktivita

Nič neobvyklé – projekt, kreslenie, čítanie, hranie hier. A čo je najlepšie, práca na novej knihe s pracovným názvom Poetka.

Ostatné

Tešenie sa na Bibliotéku, narodeniny a na tlačenú formu Na krídlach noci. No a tak nejako som sa vykašľala na bullet journal. 😀 Ale držalo ma to celkom dlho. 🙂 Ako som spomínala na začiatku – október bol fajn, ale aj nebol. Ale o tom, prečo nebol sa rozpisovať nebudem – ak ma poznáte a rozprávali ste sa so mnou (prípadne si so mnou písali), tak asi viete. That´s all. 

Majte sa krásne. 🙂

… s láskou Elizabeth

3 thoughts on “Top 9: Október 2018

 1. Už som sa išla spýtať, prečo ste sa so Sonyou nestretli, kedy ste chceli:) Nabudúce budem žasnúť, kto tá Sonya vlastne je :D:D Šibe mi. Nuž, som rada, že boli aj tieto pozitívne stránky a rozpracovanie novej knihy, no OMG! Svištíš!

  Liked by 1 person

  1. No, konečne som sa k písaniu dopracovala takmer po pol roku slabej aktivity. Dosť mi to trvalo, kým som si uvedomila, že Medzi riadkami je hotová a že by som už mohla pichnúť do niečoho nového. 😀

   Like

 2. Len menšia oprava. Darčeky sú od nás oboch, mamky aj tatka.Este sa pokúsim upiecť ti tvoju milovanú marlenku 😉. A možno ťa aj tatko niečím prekvapí.

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.