Deň pred Vianocami…

Deň pred Vianocami. Darčeky mám zabalené, dnes ich len poukladám pod stromček. Koláčiky máme napečené. A vraj ma pod stromčekom čakajú dve prekvapenia. Ale úprimne vám môžem povedať, že mi na tom veľmi nezáleží. Neskutočne sa však na zajtra teším. Viete prečo? Hmm, kapustnica s vianočkou, majonézový šalát a ryba, oblátky s medom… Áno, jedlo. 😀 Jedlo je to, na čo sa teším najviac. Toto sú prvé Vianoce, kedy si nebudem dávať v duchu facku za každé sústo, ktoré prehltnem. Ak viete, ako to myslím. 

Svoj najväčší darček k Vianociam som však dostala už v piatok. Moju tretiu knihu Na krídlach noci. Prišla mi a ja som natáčala unboxing, ktorý je veľmi emotívny a to sa mi veľmi páči. Mamina bola pri rozbaľovaní a tlačili sa jej slzy do očí. Tak ako mne… a ja som nemala slov. Splnil sa mi najväčší sen nie len tohto roku, ale celkovo. Vyšla mi kniha v pevnej väzbe. Stále tomu poriadne nemôžem uveriť. Každopádne unboxing si môžete pozrieť nižšie.

A práve teraz beží na mojom Facebooku súťaž o jeden podpísaný výtlačok knihy. Takže ak by ste chceli, tak sa zapojte a možno sa vám zadarí. 🙂 Odkaz na súťažný príspevok nájdete vedľa v menu. 🙂 

Teším sa na prípravy krstu a dnes som zistila, že som bola spomenutá v miestnych novinách. 😀 Takže sme sa tu z toho všetci v rodine tešili. 

Darčekov pod stromčekom bude tento rok pomenej, ale nezáleží na tom. Dôležité je, že sme v zdraví prežili celý rok spolu. Aspoň v akom-takom zdraví. 

Ale to najdôležitejšie, čo som vám chcela v tomto článku napísať je moje prianie.

Prajem vám, aby ste prežili vianočné sviatky v pokoji a v kruhu rodiny a ľudí, ktorých máte radi. A to prajem nie len vám, ale aj vašej rodine. Hlavne sviatky prežite v zdraví a šťastí. To je najdôležitejšie. 

Po sviatkoch sa možno ešte ozvem, takže prianie do Nového roku si nechám na neskôr. 🙂 

A viem, že toto je taký kratší článok, ale chcela som len toľko. Nechcem sa veľmi rozpisovať. Takže veselé Vianoce a majte sa krásne.

2 thoughts on “Deň pred Vianocami…

  1. Veru máš pravdu. Hlavné je byť na Vianoce pekne spolu a v zdraví celá rodinka. Darčeky nie sú až tak podstatné ( ako to jedlo 😊) Tak nech sme spolu zdraví a šťastní aj na druhý rok.

    Like

  2. Aj tebe, milá Elizabeth, rovnako ako celej tvojej rodine, príjemné sviatky, nech je to jedlo proste k sežrání 😀 Paráda, že sa ti splnil sen, moc gratulujem :3

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.