Moje knihy

Slovo je nádych

Screenshot_2016-12-05-08-48-55

Anotácia

Zbierka básní obsahuje veľkú časť autorkinej duše. Je ako mozaika zložená z čriepkov bolesti, strachu, prázdna i inšpirujúceho nekonečna.

Každý prežíva isté trápenie a hoci sú básne väčšinou smutné, skúste ich precítiť a nájdete v nich odpoveď na bolestne vyslovenú vetu “Som sám/sama.”. Vtedy sa otvoria dvere do úplne iného, nového sveta.

Chcete ho preskúmať? Tak otvorte túto knihu. Pretože poézia je nádych, cesta k životu.

Informácie

Vydavateľstvo: Art Floyd
Počet strán: 68
Väzba: brožovaná
Žáner: poézia
Vyšla: 13. 12. 2016

Napísali o Slovo je nádych

“Vydarená zbierka neveselých básní. Aj tak by sa dalo charakterizovať básnickú zbierku od mladej slovenskej autorky a blogerky. Vlastne mi ani neprichádza na um či som už niekedy v živote čítala od autorky aj niečo veselé. Čo viem, vždy to boli emotívne básne o boji s utrpením rôzneho druhu. Nuž možno práve v tom sa skrýva to čaro. To pozitívum. Tie básne na mňa pôsobia ako aj akési dôkazy, že sa s utrpením dá bojovať.”

Surly Post

“Normálne sa hneď odpútam od depresívnych diel no táto knižka ma niečím zaujala. Zo začiatku nadobudnete dojem, že máte autorku prečítanú a že proste mala chuť písať depresívne výlevy, no podľa mňa to nie je celkom pravda. Jazyk autorky je veľmi zvláštny a hoci vyzerá jednoducho, cítim za tým skrytý zmysel, a to doslova za každým veršom.”

Cameron Books

V predaji:

ART FLOYDMARTINUS.SKAURAKNIHY.SK , ALTEREGO.SK

Odtiene dúhy

Capture+_2017-07-15-13-10-13-1

Anotácia

Odtiene dúhy sú príbehom o živote dospievajúceho dievčaťa. Sú o boji s depresiou, o hľadaní samej seba a o nádeji na lepšie zajtrajšky. Sú spoveďou toho, čo sa skrýva za jazvami na zápästiach.
Sú dôkazom, že sa nikdy netreba vzdávať a že nádej umiera posledná.
V knihe nájdete posolstvo, ktoré vám pomôže zistiť, že so svojím problémom nie ste sami. A hoci sa v príbehu skrýva veľa smútku a bolesti, jeho posolstvo je silné, pozitívne a dôležité pre každého z nás.
Začítajte sa a nahliadnite do sveta dievčaťa, ktorého aj slabučký úsmev niekedy veľmi bolel.

Informácie

Vydavateľstvo: Art Floyd

Počet strán: 184 strán

Väzba: brožovaná

Žáner: autobiografia

Vyšla: 31. 10. 2017

Napísali o Odtieňoch dúhy

“Osobne si myslím, že na knihu Odtiene dúhy nenájdem žiaden negatívny názor. Kniha je písaná výpoveďou dievčaťa. Je to otvorenie duše čitateľom a poukázanie na ľudstvo, ktoré dokáže byť kruté. Túto knižku by som chcela odporučiť všetkých knihomoľom, ktorí majú problém a boja sa o ňom rozprávať. Pretože nikdy nie ste sami.”

Dominika Škerková, Podporujme slovenských autorov

“Abych byla upřímná, kniha ve mně vyvolala spoustu emocí. A to se mi už hodně dlouho nestalo. U prvních několika kapitol jsem nevěřila svým očím, jelikož mi přišlo, že čtu vlastní příběh sepsaný někým cizím. První nešťastná láska, ze které se nemůžete dostat, oční hendikep, posměch ve škole, přílišná empatie vůči druhým – Dominice jsem v této chvíli opravdu rozuměla, měla jsem to stejné. Kromě velkých empatií to ve mně tudíž vyvolalo i smutek, vzpomínky na vlastní minulost.”

Nikol Seven

V predaji:

ART FLOYDMARTINUS.SK

Na krídlach noci

42742047_514772748994222_1307988335301492736_n

Anotácia

Dvaja anjeli smrti. Jeden smrteľník. Noc a odhalenie citov. Ako sa správne rozhodnúť?

Rose a David sú anjelmi smrti, ktorí odprevádzajú zo sveta hriešnikov. Obaja sú zvyknutí na smútok a často poletujú pod nočnou oblohou, prípadne len sedia v starom rozbitom okennom ráme a zhovárajú sa.

Ich život – ak sa to dá tak nazvať – sa však zmení vo chvíli, keď má Rose odprevadiť zo sveta svojho najlepšieho priateľa zo smrteľných čias. No jej rozhodnutie, neurobiť to, dostane nie len ju, ale aj Davida do problémov. S kým? S démonom, ktorému slúži ako anjel smrti. S Davidom sa vydávajú na strastiplnú cestu za záchranou dobrého priateľa Rose, no je v tom viac… Aj Rose sa chce oslobodiť a stať sa opäť smrteľníčkou.

Nie je to však jednoduché a najmä nie po tom, čo David odhalí svoje city…

Informácie:

Vydavateľstvo: Magna Publishing

Počet strán: 192

Väzba: pevná

Žáner: YA fantasy

Vychádza 14. 12. 2018 (predbežný dátum)

E-kniha v predaji:

MARTINUS.SK

Tlačená forma:

MAGNASTORE.SK