O mne

img_20190102_104250Milí čitatelia, či náhodní návštevníci.

Vítam vás na svojom blogu. Moja internetová prezývka je Elizabeth. Kedysi sa tento blog volal Mozaika Ticha, ale na ňu tu bolo priveľa hluku. Ale toho pozitívneho hluku. Rozhodla som sa tomuto blogu dať iný význam. Nie som z tých blogerov, ktorí potrebujú budovať svoju značku. Na to mám projekt a svoj autorský Facebook Dominika Elizabeth Hladíková – Autorka. Tento blog mi slúži čisto na vypísanie sa. Na články o mojom živote, postrehy, moje literárne počiny – či už poetické, alebo prozaické, na moje myšlienky a sem tam články o tom, čo práve čítam. Preto má tento blog úplne jednoduchý názov: “Elizabeth píše…”

“Slogan” tohto blogu je “Z viet si skladám vlastný svet.” A ono je to skutočne tak. Skladám si z viet to, čo cítim, to čo vidím. A to je môj svet sám o sebe.

Tento blog je môj internetový priestor, kde sa môžem s ľuďmi deliť o svoj pohľad na svet, ktorý je možno trošičku iný, ako u zdravých ľudí.

Tým sa dostávam k predstaveniu mojej maličkosti.

Volám sa Dominika, na internete známa (alebo neznáma) pod prezývkou Elizabeth, alebo Eli. A ako autorka kníh som Dominika Elizabeth Hladíková.

Teší ma.

Mám dvadsaťtri, žijem na západnom Slovenský a mám zrakový hendikep, ktorý mi nedovoľuje pracovať, či študovať tak, ako ostatným. Ale nie, nechcem, aby ste ma ľutovali. Ja svoj život žijem aj s týmto problémom a som šťastná. Nepotrebujem ľútosť. Nepomôže mi.

Napísala som zatiaľ tri knihy: Slovo je nádych (2016), Odtiene dúhy (2017) a Na krídlach noci (2018). A píšem ďalej.

Pretože to je môj zmysel života. Milujem to nadovšetko.

Preto píšem aj tento blog. Dúfam, že sa vám tu bude páčiť. Nebojte sa komentovať, lajkovať či zdieľať príspevky. Každá spätná väzba ma poteší. 🙂